| anonim_4396 a întrebat:

Papuci de panza, buni de purtat acasa? ce parere aveti? talpa e moale de cauciuc!

http://www.ipolycipo.hu/uploads/webshop/products/585_2.j pg

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

Îți dai seama că o să pierzi câte 20 de secunde din viațăde fiecare dată când vrei să te urci sau să te dai jos din pat?

Și da, o pereche de papuci de casă sunt ceva atât de scump și important, încât trebuie să studiezi atentă piața ca să fii sigură că-ți iei ce-i mai bun și ai nevoie de părerile celorlalți înainte să faci o asmenea imensă investiție.
Ce te faci dacă peste doi ani apare ceva mai bun și mai ieftin?