| Rose_2860 a întrebat:

Pe care o preferati :Monica Columbeanu si Ramona Gabor?hee hee

11 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Sincer...pe niciuna!
pe ramona gabor...nu prea o cunosc... iar monica... mi-a fost draga la inceput...imi placea pentru curajul ei... dar acum u-i mai ajungi nici cu prajina a nas... a uitat de unde a plecat!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Amandoua odata, dar cel mult pentru o noapte.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Niciuna... Crede-ma, ma prefer mai degraba pe mine... si nu regret...

| daniDeeDee a răspuns:

Fara suparare, Gabor e naspa rau... JUR! De parca a lovit-o ceva de mare tonaj drept in nas. Nu sunt rautacios, priviti-o cu atentie.

| cîrne a răspuns:

Daca voiai sa intrebi pe care o detestati mai mult, atunci moniCA COlumbeanu era preferata mea...la limita insa

| betty17 a răspuns:

Ramona gabor cu siguranta
nu imi place mimoza aia de monicalaughing

succes

| Alii a răspuns:

Nici unalaughinghappy. Ca tot sunt surorilaughing. Sa se ia bine de manuta sa se impuste

| ady2607 a răspuns:

Nu e nicio diferenta intre ele.ambele fitoase, putin creier si un corp atragator.

| adrian24 a răspuns:

Pe niciuna. Doua inganfate cu aer de vedete care au uitat de unde au plecat.Ati vazut reportajul de la Antena 1 cu tatal lor?

| buli a răspuns:

Pai thinking le-as lua pe amandoua dar pentru putin timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine-s astea? laughing R: niciuna!