| Sebbii a întrebat:

Pe cat cade ziua indragostitilor in Romania 2013?

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

14 februarie e ziua indragostitilor si dragobetele ca el cred ca te refereai e pe 24 februarie.O seara buna.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

24 februarie.Dragobetele.Nu confunda cu Ziua Indragostitilor de pe 14 februarie careia i se mai spune si ziua Sf.Valentin.Aceasta este o sarbatoare importata.De la americani.

| mona a răspuns:

Cade pe joi 14 februarie

| Fragile a răspuns:

Ziua îndrăgostiţilor la români înseamnă Dragobete, care sunt pe 24 februarie.

| LolaLollita a răspuns:

Ziua indragostitilor este pe 14 februarie, intr-o joi. Dragobetele se serbeaza dupa 10 zile, pe 24 februarie, intr-o duminica.

| FuckSchool a răspuns:

Paii pe 14 februarie.