| BUBULINA a întrebat:

Pe ce baza trimiteti cereri de prietenie, va place avataru, va plac raspunsurile, ca va raspuns voua la o intrebare,...

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

De parca a trimite cereri de prietenie e ce ceva rau.Trimit si la un pustan de 11 ani daca simt ca are potential si il duce creieru la mai mult decat a juca carti in fata blocului
Nu ma consider special si nu astept de la nimeni..ma bag eu in seama ca nesimtitu whistling

24 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depinde de raspunsurile acelei persoanehappyAm trimis cereri de prietenie dar am si primitwinking

| lia a răspuns:

@Criticule, nici eu nu obisnuiesc sa cer prietenia unui baiat pe TPUhee hee
Hmmm... oare cum facem? Te "inghesui" doar de aceasta data? laughing

| lia a răspuns:

@Bubulina, imi cer scuze, eu sunt "veterana" pe site.
Stii tu, oamenii mai "in varsta" au prioritate rolling on the floor

| lia a răspuns:

Bubulina, eu mai glumesc... imi cer scuze.
Poate ca nu am facut gluma potrivita happy

| lia a răspuns:

Offff Bubulina, netul asta...
Nu se mai poate intelege omul pe el tongue

cami
| cami a răspuns:

Sincer, rar trimit cereri de prietenie, dar si cand o fac, o fac cu tot dragul si cu toata inima happy
PS: cine-a primit cerere de la mine, ar trebui sa se simta.importantbatting eyelashes laughing
ei, glumesc nici chiar asa. Criteriul a fost altul: felul de-a fi, vorbi, raspunde...happy sa sa nu mai spun de cei nominalizati, la ~intrebarea~ mea.

| BUBULINA explică:

@lia ia vezi ca ne suparamrolling on the floor)

| BUBULINA explică:

@lia > : P
mai suparat

| BUBULINA explică:

@lia si eu glumesc stai linistita nu ma supar mai ales intr-o lume virtuala big hug
si mai ales ca nu am de ce sa ma supar pe tine

| albastrel a răspuns:

Imi place avataru...imi plac raspunsurile, intrebarile, ca sunt haiosi s.a...ca vreau sa fiu prietena cu toti big grin

| JustMeFlory a răspuns:

Eu pana acum nu cred ca am trimis mai mult de 2-3 cereri...eu as adauga pe cineva atunci cand ma ajuta cu un sfat bun, sau mi se pare de treaba etc.happy

| JackieSue a răspuns:

Singura data cand i-am trimis o cerere de prietenie cuiva a fost Ralucai.In rest nu am trimis niciodata cereri de prietenie. Ii astept pe altii daca vor, daca nu n-o sa mor eulaughing.
(by zu)

| crisS a răspuns:

Depinde de raspusurile persoanei respective happy

| Ellena a răspuns:

De exemplu la tine: ti-am trimis cerere de prietenie pentru ca imi plac linkurile de pe youtubehee hee

| Jonsdottir a răspuns:

Pe care mi se pune patahee hee

| adyth a răspuns:

In functie de felul cum gandeste persoana respectiva.

| Moneyandfame a răspuns:

Toti vreti sa fiti prietenii mei.

| AndrusKanu a răspuns:

Şi eu la fel ca Flory. Mi se pare că am trimis decât 3 cereri. happy

| ICanLoveYou a răspuns:

Hei Nony am 11 ani te rog nu ma jicnilaughingglumesc pai eu accept prieteni sau cer depinde daca oamenii aceia sunt de treaba sau m-a ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu trimit cereri de prietenie numai acelor useri care prin raspunsurile lor dau dovada ca sunt intr-adevar inteligenti si au simtul umorului dezvoltat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adaug pe cei care au o activitate bogata pe TPU, care se limiteaza la bunul simt fara asi face publicitate obscena si fara lipsa de credibilitate. Cam 50% am primit cereri de prietenie si restul de 50% am trimis eu, celor care i-am considerat competenti de a da un raspuns adecvat intrebarilor puse pe acest site.
Un "secret" daca pot sa il numesc asa e faptul ca cei care ne sunt la prieteni(de obicei sunt multi care au sute de prieteni la profil) primesc prin email faptul ca tu ai postat o intrebare si asfel intra sa iti raspunda daca vor ei, si invers... faptul ca ei au postat o intrebare te ajuta pe tine sa afli, daca de exemplu stai pe yahoo mesenger sau iti verifici emailul mai des.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam jumatate din cereri le-am trimis eu si jumatate le-am primit de la cei din lista. Eu am trimis dupa ce am citit un timp raspunsurile persoanelor respective, sau am stat de vorba in privat. Desigur, mai sint pe site persoane care-mi sint simpatice si inca nu le-am trimis cererea de prietenie. Da nici ei nu mi-au trimis laughing acum daca tot ai pus problema, mi-ai amintit si poate corectam greseala big grin
BRO care mai poate da un raspuns pe ziua de azi dupa care trece in umbra laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ma "inghesui" sa arunc cu prietenii in stanga si-n dreaptahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum trimiti cerere de prietenie la acei din lista?