| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Pe ce site gasesc sa imi rezolve probleme de matematica? eu sa scriu problema si sa mi-o rezolve?

22 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Www.asa-ceva-nu-exista.invata
sau
www. daca-nu-intelegi-problemele-spune'i-profesorului-sate-invete.com
sau
www.pune-mana-pe-cartea-de-mate.bafta!;) :-*

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Acuma sa nu exageram.Nu exista asa ceva.In schimb ai cap, foloseste'l

| Razvy197 a răspuns:

Pe tememate.ro pui trebuie sa iti faci cont?

| wonderbra a răspuns:

Nu cred ca este asa ceva. ''siteurile'' nu stiu matematica, se invata in scoala laughing

| maddy0212 a răspuns:

Nu stiu dar esti nesimtita

| Ioanantonia a răspuns:

Asta caut si eu de mult... dar eu stiu doar la romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu ce faci la orele de matematica atunci cand profesorul va explica? Dormi? Scrii scrisori de dragoste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu ai pretentii... nuwhistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe blog matematics sau traduce-l daca n-ai cap... da ce ma mira se vede ca nu ailaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2+3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune capul in miscare.md

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna oonnyy ma ajuti la problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista oricum mai cauta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gaseste pe www.capu tau e varza.ro =)) =)) :) :) :-)

| Cristian0884df11 a răspuns:

Pai la scoala ce inveti? baga creieru sa lucreze pistoanele!

| LucianSalvanLorand a răspuns:

Chiar exista un site eu il folosesc si merge bine rezolva orice. http://www.solvemymath.com/

| GiGoLoEuRoPeAn a răspuns:

Programul care rezolva probleme de matematica este unic Matemath4 Vine de la Microsoft si e super ok

| Cqubee a răspuns:

Mathway

| michaabkt a răspuns:

Http://tech-pc3.blogspot.ro/2013/04/programe-de-rezolvat-exercitii-la.html
intra aici. O sa-ti dea mai multe programe, indicat e primul:) Sper sa te fi ajutat cu ceva :D

| Fozocos_George_1999 a răspuns:

Lungimea unui dreptunghi este de 93de metri, iar latimea sa este de 3 ori mai mica.
Sa se afle pelimetrul

| marry1 a răspuns:

Nu te gandi la mine nu stiu