| iulya23 a întrebat:

Pe ce site sunt postate notele de la evaluarea nationala? din suceava?

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Uite aici: http://prep-adm2012.cloudapp.net/Ierarh/RapoarteJ.aspx?jud=36
Sper ca te-am putut ajuta. :*

3 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Nu sunt postate, si eu le caut de ceva timp.Ca la noi la nimeni!

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Www.admitereliceu.ro intri pe site undeva sus scrie rezultate admitere intri acolo si apoi selectezi suceava.

| Annonymus333 a răspuns:

Scrie pe Google " Admitere 2012" si dai acolo unde scrie " Ierarhia la nivel judetean ", prima optiune, si iti selectezi judetul.
Sper ca am fost de ajutor.