| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce siteuri pot citii carti?

3 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

De ce nu te duci sa-ti cumperi acele carti? Sau le poti imprumuta de la o biblioteca, e mai frumos sa citesti o carte in pat decat sa te doara ochii de la monitor happy

| laurahl_7225 a răspuns:

Www.scribd.com e cel mai tare. sunt si carti romanesti, la cautare poti baga direct numele cartii in limba romana care te intereseaza. de exemplu cauta "carte de bucate"

| andruska a răspuns:

Ai dreptate...mai bine stau linistita in pat...eram doar curioasa pentru ca am auzit pe multi ca citesc iar daca nu am ocazia sa iau o carte pot sa apelez si la net. Multumesc mult