| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine ți-ai dori să strângi acum în brațe?

40 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Sa imi doresc, sau sa ma duc sa o fac?winking

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Fericitule. happy

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Putin zis. Mai degraba preafericit laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Un vampir. Preferabil sa ma si muste.

| Cheo0S a răspuns (pentru DoarBogdan):

Toti vrem. Din pacate nu exista.

| floresdemayo a răspuns (pentru DoarBogdan):

Bogdănele, eu cred că vrei să fii mușcat de o vampiriță, nu de un vampir.winking

| DoarBogdan a răspuns (pentru floresdemayo):

Pai... da, daca nu ma tine sub control mereu.batting eyelashes
Ca stiu ca trebuie supunere si din astea pe la vampiri. Sau asta este doar in filme.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Cheo0S):

Cum nu? surprise
Adica am trait in minciuna?

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu crede tot ce se scrie pe nethee hee

| cristi202 a răspuns (pentru Cheo0S):

Nu exista pentru tine, pentru ca inca nu ai cunoscut imbratisarea Lui...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru floresdemayo):

Mai degraba supt decat muscat, daca e vampirita. Ca sa raspund la subiect... nu vreau sa ma gindesc. Ar trebui sa raspund conectat la un detector de minciuni si raspunsul ala sincer nu ar include pe nimeni din familie, asta stiu sigur. Cine ar fi persoana aia de strins in brate, chiar nu stiu. Ar fi una-doua-trei candidate, eventual ala care eram eu acum 20 de ani. Caz in care mi-as rupe gitul.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe mama, pe tata...
Pe ambii. Doar ei îmi lipsesc.

| LoveSleep a răspuns:

Pe mama.

| LoveSleep a răspuns (pentru LoveSleep):

Mama lui Bogdan.

Am observat ca nu mai am oameni cu care sa ma cert, ca nu mi-am venit niciun nume in minte si am ales Bogdan ca el nu se supara.

| DoarBogdan a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu am de ce sa ma supar ^_^
Sunt multi asa...

| Lukasssz a răspuns:

Pe nimeni -_-

| StrongHeart a răspuns:

Pe Michael Jackson.

| TheGreatSouthernTrendkiII a răspuns (pentru StrongHeart):

De ce ai vrea sa te apropii astfel de un pedofil care a facut sex cu copii?

| StrongHeart a răspuns (pentru TheGreatSouthernTrendkiII):

Pentru ca nu sunt nici prost si nici nu pun botul la propaganda unor trusturi de media care vor sa faca bani, ai idee cate miliarde a donat si cate milioane de oameni a ajutat si ce eforturi supraomenesti a facut ca sa faca bine pe planeta asta, in timp ce altii toata viata si-o traiesc mizerabil si stau sa-i critice pe altii?
Daca tu crezi ca tot ce zboara se mananca, iti reamintesc ca realitatea poate fi perceputa din mai multe unghiuri.
Tu crezi niste zvonuri fara sa verifici niste surse reale.
Dar nu te invovatesc, s-au facut eforturi mari din partea televiziunilor sa ii strice imaginea. Cand ajungi la un anumti nivel, toti vor sa te jupoaie de bani, ti-ar lua si sufletul daca ar putea, doar sa mai ia ceva de la tine.

| TheGreatSouthernTrendkiII a răspuns (pentru StrongHeart):

"ai idee cate miliarde a donat si cate milioane de oameni a ajutat si ce eforturi supraomenesti a facut ca sa faca bine pe planeta asta"
Ia explica-mi cum anume rezulta din asta ca nu ar fi putut sa abuzeze copii.
"Tu crezi niste zvonuri fara sa verifici niste surse reale."
Ideea ca a abuzat copii e sustinuta de niste fapte. Dar tu esti orbit de cat de frumos dansa idolul tau ca sa faci legatura intre ele.

| StrongHeart a răspuns (pentru TheGreatSouthernTrendkiII):

Crezi ce vrei, pana la urma. Nu e treaba mea sa te conving.

| TheGreatSouthernTrendkiII a răspuns (pentru StrongHeart):

Tu esti singurul care crede "ce vrea" pe aici. Si se intampla asa doar pentru ca iti placea cum dansa Jackson.

| StrongHeart a răspuns (pentru TheGreatSouthernTrendkiII):

LOL ok, cum zici

| Seba2013 a răspuns:

Pe tine, pentru ca esti cea mai desteapta, spirituala si esti prietena mea. Doar ca trebuie sa intelegi ca avem si altfel de probleme, eu acum sunt bagat in doua procese si nu mai imi arde de TPU. Nici nu vreau ca sa te fac sa fii romantica ci doar un pic iubita. Am sa ma pun acum ca sa citesc raspunsurile tale si sa te votez.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un ursuleț happy

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un ursulet din acela mai mare ca tine, cu privirea blinda, cu vorba calda, cu gesturi fine? happy

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Da, da, ai înțeles happy

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Dar nu știu dacă se va întâmpla sau va rămâne la stadiul de dorința...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Crede.winking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Problema e ca-s eu puțin nehotărâtă.

Da tot meditez la asta happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Roagă-te pentru mine happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A, da Pe Moș Crăciun laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iisus Hristos și pe o vecină dragă mie care, din păcate, e decedată.

| Cheo0S a răspuns:

Pe Iisus.

| anonim_4396 explică (pentru Cheo0S):

Ce frumos... sad

| Cheo0S a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbeam serios. Nu te lu-am la misto.

| cristi202 a răspuns (pentru Cheo0S):

Poate ca El vrea mai mult decat tine sa te stringa in bratele Sale puternice...

| Genevaaa a răspuns:

Pe nimeni

| cristi202 a răspuns (pentru Genevaaa):

Aha, tu vrei sa fii cea strinsa in brate! happy

| TheGreatSouthernTrendkiII a răspuns:

Pe tine.