| sasha_2369 a întrebat:

Pe Facebook, daca iti da cineva delete de la prieteni, automat tu nu ii mai poti vedea profilul ( pentru ca e setat privat )?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Da,asa este daca te sterge din lista lui si are profilu; pe privat nu il mai poti vedea decat daca il mai adaugi tu in lista de prieteni! Bafta!
fun da te rog mult de tooooot?

Pa, pa!

1 răspuns:
| Pytykha a răspuns:

Sau poate te-a si blocat ceea ce inseamna ca nu mai poti fi prieten cu el nici odata si nici nu mai poti sa ii vezi pozele... Funda?