| RedNose a întrebat:

Pe TPU imi pot schimba adresa de mail? nu mai am adresa veche de mail am alta si cand pun o intrebare as vrea sa-mi trimita mail pe un alt mail nu pe cel vechi

Răspuns Câştigător
| allllexaaaa a răspuns:

Da.
In stanga intr-un cheanar portocaliu este o lista de optiuni. Va fi optuinea ''Editare date logare''. Acolo va scrie email curent (si dedesubt emailul tau) si un pic mai jos scrie ''Introdu noua adresa de emailstar''. Tu o introduci si apoi dai ''modifica''.
Succes!

1 răspuns:
| hideaway a răspuns:

Bineînțeles că poți.
Când te vei uita în partea stângă, vei vedea o lista de opțiuni. Tu trebuie să dai pe "Editare date logare". Ai dat. Când o să intri o să-ți apară: "Editează emailul
Email curent

Introdu noua adresă de emailstar (aici intorduci noua adresă de e-mail)

Introdu și parola contului tău pentru validarestar" (introduci parola contului tău).
Dupa ce ai modificat email-ul, apesi pe "Modifica".
Succes!