| tudorvolcano a întrebat:

Pentru a fi la doi pași de mare, merită să stai permanent la Constanța sau într-un sat din apropiere?
De exemplu, când cineva e nebunatic și vrea să meargă la mare iarna, pentru o baie rece, sau primăvara, sau în mai, sau chiar și vara sau toamna.

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Daca iti place asa mult marea, da, sigur ca merita happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marea din Romania e o gluma
Urata plina si scumpa degeaba
Constanta o saracie plina de mafie
Poti sa faci baie acasa

| tudorvolcano explică (pentru anonim_4396):

Marea tot e mare.
E adevărat că unele plaje sunt mai bine amenajate, și mai bine menținute, și că apa de mare e mai curată în unele locuri decât în altele, când oamenii au bunul simț să arunce deșeurile la gunoi, și nu în apă, dar totuși, o baie de acasă, într-o cadă de apartament, sau chiar într-o piscină, nu e aceeași experiență ca o baie într-o apă sărată, cu valuri, cu curentul marin, și cu lărgimea enormă a mării, care pare de nestrăbătut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru tudorvolcano):

Atunci de ce ne mai întrebi?