| 9999999999 a întrebat:

Pentru c2armen ai spus ca esti ghicitoare,, mie imi poti ghici? si cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici! Ce vrei sa-ti ghicesc mai?rolling on the floorrolling on the floor

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mai voi iar va jucati cu magiilelaughing
c2armen ghiceste-i viitorul in mate de cerbbig grin

| Silvia a răspuns:

Carmen, treci la ghicit!

| Vizitiul a răspuns:

Stai linistita, nu tot ce se afirma pe acest site este si credibil sau real, revino-ti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@silvia...trec eu,, si onutza, pana acum nu am ghicit in matele unui cerb, doar in organele lui interne rolling on the floor rolling on the floor. Hai ca va ghicesc acum, dar sa nu-mi dati cu parul` in cap daca nu se adevereste =).