| VLadGr a întrebat:

Pentru cei care joaca counter strike si tin redirecte stie cineva daca redirectele astea www.fakehlds.com sunt bune? Adica nu au consum de resure (acolo scrie ca e cu 80% mai mic dar de fapt nu consuma nimic).
Merg mai greu ca cele obisnuite, dar vreau pareri.

1 răspuns:
| matraguna1 a răspuns:

Eu tin exact astfel de redirecte si nu vad sa consume resurse. chiar m-am mirat, mai ales ca lumea spunea in general despre redirecte ca iti consuma mult din resurse. eu tin 200 deschise dar merge fara probleme si pe mai multe. n-am testat maximul. 200 ni se cere de catre ownerul serverului.