| RAY a întrebat:

Pentru cei care ma cunosc, cu cine credeti ca ma potrivesc?

Observ multe intrebari legate de acest subiect pe TPU, cuplari virtuale

Răspuns Câştigător
35 răspunsuri:
| RAY explică (pentru chuckmanson):

Cum adica ma de cutit nu vb de sinucidere, pentru mine e un blestem

| chuckmanson a răspuns (pentru RAY):

Nu vorbeam de sinucidere, mă refeream că poți să folosești cuțitul să îți tai bilele și să nu mai simți atracție fizicălaughinglaughing Care e problema cu a simți atracție fizică oricum?

| RAY explică (pentru chuckmanson):

Omule nu asta e problema, problema e cand nu ai cu cine face

| chuckmanson a răspuns (pentru RAY):

Atunci îmbărbătează-te și găsește-ți o femelă cu care să inițiezi ritualul de împerechere. Între timp dă și tu o labă mai trece timpul laughinglaughing

| RAY explică (pentru chuckmanson):

Pacatoule