| AliceInMordor a întrebat:

Pentru cei care se uita la serialul Nini: Lola sau Sofia?

Răspuns Câştigător
| BBAlyss a răspuns:

Lola
Deoarece Sofia mi se pare o fitoasa, in plus atunci cand s-a intors Martin, si ea a facut un pact cu Lola, mie nu mi se pare ca l-a respectat intocmai. Lola este si mai frumoasa, singurul lucru care ma deranjeaza la ea este parul, dar in rest totul e ok

33 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Lola, clar. Sofia mi se fitioasa si ca ii reuseste totul, numai ca toata lumea crede ca este perfecta si ea nu este asa. In plus, Lola este si mai frumoasa.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Lola 100%!

| cristianorudi7 a răspuns:

Lola

| qMisaki a răspuns:

Lolica

| Karashi a răspuns:

Lola, ca Sofia are fite laughing
Si in plus Lola e si mai frumoasa si mai desteapta(zic eu)^_^

| BriannaJ a răspuns:

Sofia chiar daca este mai fitoasa

| zuzzzuuu a răspuns:

Ambele :X:X:X...Tu chiar crezi ca te va crede cineva ca este verisoara ta? Atunci Brad Pitt e tatal meu :p

| Myuu a răspuns:

Lola mi se pare o fata mai buna, Sofia e cam increzuta si rasfatata

| ChocaholicBi a răspuns:

Uneori Lola uneori Sofia

| justMe29 a răspuns:

Mie mi se pare mai si mai de treaba si mai frumoasa lola happy
si cred ca martin totusi mai mult se potriveste cu lola decat cu sofia happy si sofia este si mai fitoasa big grin

| AliceInMordor explică:

@anonim: eu vorbesc despre film nu despre realitate...si oricum."verisoara ta"

| soraloola a răspuns:

Lola e mai rebela si mai frumoasabig grin

| nuby a răspuns:

Lola, evident, sofia ma scoate din sarite...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sofia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta sofia(paula sartor) pentru ca in realitate ea nu este la fel ca in film am cumoscut-o si este o persoana foarte buna si mai mult este verisoara mea si chiar nu imi place ce spuneti despre ea dar asa sunt toti romani la fel de prosti nici nu se gandesc cum este omul in realitate, nu spun ca lola nu este draguta pentru ca este dar nu trebuie sa judecati asa un om
cand m-am intalnit prima data cu ea in argentina s-a jucat foarte mult cu mine si dupa cat am vorbit acolo cu ea cred ca are un suflet bun eu o iubesc pentru ca este verisoara mea si este cea mai buna dintre toate pe care le am
asa ca nu mai o judecati asa si nu este fitoasa si nici rasfatata(asa este in film dar nu si in realitate(am crezut ca romanii sunt altfel si ca nu vorbesc urat de alte persoane pe internet )eu stiu romana dar nu sunt romana sunt din argentina dar sunt aici in Romania cu parintii mei sa imi vizitez bunicisi o alta verisoara si de pe calculatorul ei trimit acest comentariu (Romania este cea mai urata tara)am sa ii spun si paulei ce ati spus despre ea si si lui gigi ca ati laudat-o

| Gess1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti cea mai proasta daca crezi ca noi o sa credem ca sofia draguta e verisoara ta si apropo nu m-a deranjat ca te-ai ambalat atat ci m-a deranjat ca ai zis asta despre Romania caci eu am fost in Italia si am realizat ca Romania este cea mai frumoasa tara din lume si apropo avem tot dreptul din lume sa ne placa lola pentru ca nu tu decizi ce ne place noua si noi vorbim despre telenovele nu despre realitate ca stim ca sofia este o persoana buna si amadila si daca intr-adevar ar fi verisoara ta ati semana si tu mi-ai insultat tara si chestia asta nu o voi ierta niciodata si apropo si in film imi plac amandoua pentru ca sofi face tot din dragoste pentru martin si-n dragoste si-n razboi totul e permis si vad ca tu ne judeci pe noi mai mult si nu te va crede nici dracu"ca esti verisoara ei dar eu te cred ca esti din alta tara pentru ca daca ai fi din Romania n-ai zice ca Romania este cea mai urata tara.proast-o! spurcat-o! toate urarile mele de rau!
semnat bianca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da verisoara mea (chiar vorbesc serios daca nu ma credeti treaba voastra oricum eu stiu ca ea este verisoara mea nu mai trebuie sa stie si alti cedeti ce vreti eu stiu adevarul si in film chiar pare fitoasa si rasfatata)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lola sigur am citit intr-o revista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lola cu siguranta :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In desen lola in realitate amandoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lola pentru. ca sofia se va impaca cu huan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lola, ca Martin probabil se va enerva la prezentarea costumelor de baie. Si Lola e si mai frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sofia este fraiera si daca spui ca este verisoarata sa-i spui ca a avut noroc sa joace in nini si Romania nu este cum ti se pare cred ca esti aici de trei zile
si crezi ca stii totul semeni cu verisoarata sofia sclifosita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi se pare sofia fitoasa, ci lola e. sofia mi se pare ca a gresit cand la ales pe Martin in locul lui Hoan imi pare tare rau. Nini e ok dar nu ar trebui sa se prefaca ca e nicholas e o minciuna no sa tina la nesfarsit! Imi place mult serialul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac amandouahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Lola este frumoasa si superba 2.filmul a fost realizat in Argentina
asa ca anonimul e un mincinos sau o mincinoasa verisoara lui sa fim seriosi invata sa minti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult sofia si sisi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place ft mult de Lola