| arysa a întrebat:

Pentru cei care sunt din Drobeta Turnu Severin: cum e vremea in general in oras? E mai cald, sunt precipitatii multe/putine? Urmeaza sa fac o excursie de o saptamana aici si as vrea sa stiu cam ce haine sa-mi iau. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Vremea acum e calda, insa se anunta putina ploaie pe marti big grin Nu sunt din Severin, insa meciul de aseara al Craiovei a aratat o vreme superba, numai buna de o excursiehappy

| Klara a răspuns:

De ce mai, mergi si tu la latrina? Merge si vara-mea din Brasov laughing
Ce dracu mai vorbiti voi latrina in ziua de azi, nu inteleg. Cezaru fie cu voi. Si la Drobeta e cald, ca e in Sud, dar oricum...mai urmareste prognoza.