| MirunaMMM a întrebat:

Pentru rockeri: Voi rockerilor va plac fetele rockerite ca voi? sau fete simple?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Nu! Dimpotrivă! Îmi plac fetele simple. Deoarece în ziua de astăzi orice târfă şi orice piţipoancă proastă se dă drept "rockăriţă". Se încred că ascultă rock şi nici măcar nu au cunoscut sau au trăit vreodată într-o comunitate de rockeri să vadă cum e. Multe nu au nici 16 ani şi cică "ascultă rock". Dacă le vezi în realitate sunt nişte pitoace îmbrăcate în roz. Nu am avut niciodată o prietenă rockăriţă. Nu mă refer la toate, doar generalizez. Am cunoscut şi fete rockeriţe care chiar au în sânge muzica, nu se prefac şi nu se laudă.

6 răspunsuri:
| Nordic a răspuns:

Îmi plac cele simple. Majoritatea rockerițelor fumează sau beau excesiv sau trag iarbă și alte de astea. Plus că se comportă exact cum a zis ๔єคtђAngelComeFromнєℓℓ4U666. Având în vedere ca eu nu sunt adeptul obiceiurilor ăstora mai bine aleg una simplă. Ideea e că și aia simplă mă crede satanist și alte de astea laughing Dacă e rockeriță și nu exagerează cu îmbrăcămintea extremă, nu are viciile care le-am zis mai sus și nu se plânge că sunt religios, atunci e perfectă happy

| Brâncuşi a răspuns:

Bună Miruna, nu înţeleg care este diferenţa între un rock-er şi un om normal, până la urmă este ca noi toţi nu prea se găseşte o diferenţă concretă, sunt uni cu motoare ce numai ei au? În fine sigur le plac orice gen de fată ţinând cont că doar o viaţă au...
O seară frumoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si si

| Labyrinth a răspuns:

Îmi plac fetele cu două ţâţe.

| Warhead a răspuns:

Trebuie să fii cretin ca să-ţi alegi prieteni care ascultă rock( nu zic rockeri, pentru că sună naşpa, ca şi cum aş zice belieberi sau cum le spune ălora), doar pentru că tu asculţi.
Şi eu ascult, dar asta nu înseamnă că dacă am 5 oameni în faţă( un ascultător de rock/house/rap/pop/clasică), o să vorbesc doar cu cel care ascultă rock.
Atâta timp cât nu se ia de ce muzică ascult eu şi nu îmi îndeasă muzica lui pe gât, pot vorbi şi cu cineva care ascultă populară( deşi, nu prea am întâlnit persoane care ascultă manele sau house şi populară cu (,) care să am ce discuta).

| David_Stefan_1999 a răspuns:

Pai daca fata e draguta ....se poate
...dar exista oameni care iti pot zice ca „schimbati stilul sau vei murii singur "sau daca iti place de ea, fii ca ea", daca ea asa
fata de care iti place trebuie sa te acepte asa cum esti, daca te place.