| domnitaRalu a întrebat:

Pentru voi ce ingrediente trebuie sa aiba o salata de Primavara? Strict vegetariana sa fie.

3 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Salata verde, roșii, castraveți, ardei gras, măsline, busuioc verde, puțină mentă verde și cremă de brânză de caju.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Zeama de lamaie, ce ulei preferi tu, sare, piper, ceapa verde, salata, spanac, rucola, varza rosie, laptuga, masline, rosii si castraveti.

| kopli a răspuns:

Poti amesteca tot ce-ti place. Ai spus "strict vegetariana", deci numai verdeturi, rosii, castraveti, masline. Eu, pun si ceva branza.