| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Peste cateva zile e ziua mamei mele si m-am gandit sa ii scriu o poezie, dar as vrea ceva mai special...as vrea sa imi spuneti daca stiti o poezie in care primul vers sa inceapa cu L al doilea cu a al treilea cu M al patrulea cu u si tot asa pana iese LA MULTI ANI... funda

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Foarte inspirata metoda de ai ii spune La multi ani...nu am mai auzit de asa ceva. Te felicit. Fii creativa! Si apropo.la multi ani mamei talehappy

| Adita_8424 a răspuns:

Poi parca ai spus ca o s-o scrii tu pentru mama ta, acum ne intrebi pe noi, oricum, e destul de greu sa gasesti o astfel de poezie, si e si mai greu sa faci tu o astfel de poezie. Daca intr-adevar vrei s-o impresionezi pe mamica ta, scrie-i o poezie, sau poti sa iei si de pe net, oricum, gestul conteaza, si oricum, sunt sigur ca o sa ajunga la inima.