| RedNose a întrebat:

Plec o saptamana in Turcia si as vrea sa stiu si eu cum e treaba cu roamingul....eu am cartela frog

am minute nationale si internationale daca sunt acolo pot suna in tara si ia din minutele alea?
vreau sa tin tot timpul legatura cu cineva de aici din tara si are cartela cosmote.

va rog, care stiti astept raspunsuri...

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Mergi pana la ei si intreaba ca sa nu ai surprize si costuri suplimentare! O intrebare e gratis insa te scuteste de neplăceri! Vezi sa ai Roaming-ul activat; cere sa verifice! Calatorie placuta si sănătate!