| SorinELoo7 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar cartela Frog UP care ofera nelimitat in grupul Frog, 3000 minute Cosmote + RTC (ce este acest RTC), 3000 sms cosmote, 75 minute nationale si 75 sms-uri nationale + Web'N'Walk gratis, totul la 5 €. Am vazut la ei pe site ca iti trebuie aproximativ 3 € pentru a avea acces la net... Cel/cea care ma suna din reteaua Cosmote in reteaua Frog consuma minutele din Cosmote, nu-i asa? Lamuriti-ma exact cum sta treaba cu aceasta cartela Frog.

4 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

Eu ma frog si folosesc optiunea asta.Cel care te suna din cosmote consuma minute cosmote. Nu exista minute frog separat. In rest ce sa te lamurescthinking Netu merge bine, nelimitat 24/24. Cat despre RTC nu stiu nimic, oricum nu este ceva in plus. minute sau ceva. Asta stiu sigur pentru ca nu primesc nimic in pluslaughing

| SorinELoo7 explică (pentru SAMM0603):

Si mai ai alte extraoptiuni gratuite Frog, ca asa am vazut pe site-ul lor?

| No0oName a răspuns:

Poti sa-ti cumperi o sa-ti faca ei o ofera avantajoasa

| Sophie7 a răspuns:

Frog aparţine de Cosmote, deci da, cel care e în Cosmote şi sună pe Frog, consumă minutele din Cosmote. Cât despre rtc, nu ştiu mai nimic.