| luizaluiza1 a întrebat:

Poate cineva sa ma lamureasca si pe mine? Am renuntat la facultate in primul semestru si acum cica trebuie sa platesc tot anul ca sa imi pot lua diploma de bacalaureat inapoi.Este corect si legal sa numi dea diploma daca nu platesc? va multumesc

2 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Da, conform regulamentului interior al facultatii, facultatea are regulii propri, ca sa te faca sa scoti $$$$ din buzunar data viitoare du o copie LEGALIZATA dupa diploma de B. A. C., din punct de vedere moral nu e corect ceea ce fac ei dar atunci cand ai semnat contractul de scolarizare trebuia sa stii. acum nu stiu daca poti sa rezolvi ceva dar nu renunta poate ai sansa.

| Vanilla_4531 a răspuns:

La ce universitate ai fost?