| dygas a întrebat:

POFTA DE VIATA: Fratilor viata e scurta, trebuie traita cat mai intens, Voi ce faceti sa aveti sentimentul acela de armonie in suflet cat mai mult?

2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Cred ca daca te straduiesti prea mult sa traiesti viata cat mai intens, vei obtine exact opusul.Cel mai important este sa-ti asculti instinctul, sa faci ce iti place tie, sa nu te lasi manipulat si influentat de altii.
Incearca ceva nou in fiecare zi!

| Mădă0611 a răspuns:

Ma gandesc ca poate maine nu ma mai trezesc, asa ca sunt reeeeelaaaaaax, pace, armonie, di tăti.