| marycris a întrebat:

Porecla de la maria? funda...

9 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Marie

Mary

My

Mia

Maia

Morry

Mya

Mytza

Molly

Milly

Mona

Mira

Mimi

Miria

Fundita?

| ahlrh a răspuns:

Mary

| Pupici a răspuns:

Marina, Marioara, Mery, Mary, Mariuca, sau gadestete la personalitate ta pentru a-ti da porecla

| sixtythree a răspuns:

Marioara, marishca, maricica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mariuta

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Maya mary mady miky mica maky many manyny marynus (catel de plus) laughing marina mymy myti molly fundita?

| Maraaa a răspuns:

Mara big grin

| Tweetymrrr a răspuns:

UITE CATEVA :mari, miutsi, mimi, mariutsa, marie, meri.marinela,. Ma_rIa, Mori, Miria. Incearca o porecla care sa nu aiba legatura cu numele:"Nasuc",'zUzU","aCTIVA","pUSI". Nu stiu. in functie de tinewinking

| Ana a răspuns:

Mariutza, mariuca, mary, mara