| anytha13 a întrebat:

Ce porecla as putea sa am?
Ma numesc Ana-Maria
Dau funda pentru cele mai multe!big grin

24 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Ane-Marie, Ana, Maria, Mary, Mary-Ana, Any, Maria-Ana, Ana Mary, Ashley.

Astea sunt toate care le stiu. big hug

| LoveMusic a răspuns:

Anne-Marie
Mary
Any
Mya
Mary-Ana
Anne
Annete
Marix
Ane
Anita
Anutza
Anişoara
Mărişoara
Anişh
Mariana
Merry
Marye
Anda
Anca
Mărişuca
Măria
Anzi
Anie
Anabela
Anabell
Anah
Analia

fundiţă? love struck

| Veve :X a răspuns:

Pai singurul care`mi vine in minte acum este : AnoOo (cu accent pe primul ``O`` )

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Any
Ane-Marie
Anne
Mayysmug

| Ana-Maria94 a răspuns:

Si pe mine ma cheama la fel si mi se zice.Anyta,Anuta,dar mai sunt si altele.Anisoara,Anuto,Anne,Any,de la Maria.Mari,Mariuta,May happy

| darrio2007 a răspuns:

Mary ce-a cu vino-ncoa.

| mada12 a răspuns:

Nu inteleglaughing Nu tu iti pui poreclelelaughing...Ana-MAria este un nume super. poti sa iti "zici" Any.Am.Ari.Ria.Mar.Ana.tongue ETc.phbbbbt

| princessmary a răspuns:

AnA:
Ane Ani Na NaNa aNie AnAeE(acentul pe "e") ANutza Anucik Anutz

Maria ) :
Mary Mery Mya My Ma MYrYY (accentu pe "R") Merutza Mitzi Mika

ANA-MARIA:
ANMArY MRYYNitha ARia marnitha MYRIaA AanARIA

pe mine ma cheama Maria. dar prietenii imi spun Mari imi plece mult.ma simt in lumea mea.inainte imi ziceau mya...big grinbig grin te pupp sper ca te-am ajutat kisskisskiss :X:Xsa ai grija de tinee

| Marian™® a răspuns:

Ana Marye
Any AnaHy
Annie
Anymary
mayaana
AnAmariaMya
AnythaMarhia
NahyaN
MaryAna
Any
ladyer anyer
AnytaMarita
MariAnA
AmNaAria
any banii
MariaANA
Ana
Maria
ana-airaM
MyaAnyMary
AnyiHi
AnuutzZA
Xontza
XO
MarY
XoXoAnnA
Gaguleana
Maryna
myanaHi
AnneMarye
XoxsoMya
GirlsMaryeANA
GigIrlsAannaA
AnhyMaRIa
girlxo
anamarytha
marytaana
xoxjoana

| ghineanamaria a răspuns:

ana banana e una haioasa

| Kidd ♡ a răspuns:

Any

Anusca

Anutza

Anutzu

Mary
Astea imi vin in minte acumhappy

| anytha13 explică:

Nu vreau sa imi pun eu singura porecla. Vreau pur si simplu. un nume pentru un id si pentru HI5 :p
Dau fundita mai pe seara. poate mai primesc raspunsuri!:p:p

| Baiaaanca a răspuns:

Anitabatting eyelashes imi place cel mai multbig grin
Ane-Mary happy
dar, porecla nu ar trebui sa ti`o pui tuhee hee
ar trebui sa ti`o puna altii, prietenii tai, colegii tai etc
tu, pana cand ei vor gasi o porecla, simplu : Ana - Maria, Ana sau Maria happy

| georgianaionescu a răspuns:

Ana, maria, mara, anita, any, mari,

| aallexxannddrra a răspuns:

Anita

ann'

na

mari

ria

rutza

anutza

anma [de la ANa MAria laughing]

airam [maria inversbig grin]

mar

martzu

any

merry [:X]

annie

mariuca

nutza

anita

anitz'

am [initialelelaughing]

ama

anuca

anutzica
big grin

| Alyyy a răspuns:

Anny, Anne, Annitchka, Anelise, Anuutza, Airam

| MiReLa_3183 a răspuns:

Any5hor:X

Răspuns utilizator avertizat
| Panda15 a răspuns:

Merry anika anutzza amy amelia anitssa ana riana ( ri de la sf.maria sh ana) anelia ane anuscalaughing anisca

| anne_6845 a răspuns:

Si pe mine asa ma cheama si toata lumea imi zice "Anne":X chiar si profesoriilaughingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ana maria joaca palaria tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama Ana - Maria si pe mine profesorii ma striga Anisoara, Marioara, Channah Miryam, dar poti sa ii intrebi si pe colegii tai de clasa ...ca la noi toti copii au cate o porecla ppwave si sper sa iti fi fost de ajutor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama ana maria si prietenii imi spun maia
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ane-Marie, Ana, Maria, Mary, Mary-Ana, Any, Maria-Ana, Ana Mary, Ashley, Anyta, Anuta, nisoara, Anuto, Anne, Any, de la Maria.Mari,Mariuta,May,Ane Ani Na NaNa aNie AnAeE(acentul pe "e") ANutza Anucik Anutz, Mary Mery