| chocolatte a întrebat:

Pot afla prin intermediul internetului daca mi-a fost alimentat cardul la raiffeisen BANK? unde si cum?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Trebuie sa ai Reiffeisen Online si o chestie ciudata, ca un minicalculator, cu un card. O dracie care iti complica rau existenta. Altfel, nu poti.

lolita
| lolita a răspuns:

Perseupun ca la toate bancile este la fel, eu am cerut la banca mea un cod pentru a intra pe internet si sa pot vedea toate miscarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca ai card de RBank, Atunci mergi pe situl http://www.raiffeisen.ro te loghezi si afli toate informatiile. Initial trebuie sa ceri de la ei personal parola; banuiesc ca pentru id folosesti numarul cardului. Odata logata ai aces la toate datele.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca ai card de RBank, Atunci mergi pe situl http://www.raiffeisen.ro te loghezi si afli toate informatiile. Initial trebuie sa ceri de la ei personal parola; banuiesc ca pentru id folosesti numarul cardului. Odata logata ai aces la toate datele.
Succes!