| Adorra12 a întrebat:

Pot descarca videoclipuri de pe youtube?

3 răspunsuri:
| W3R4 a răspuns:

Regret,dar...nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Binenteles.
Daca esti pe computer, instaleaza programul gratis "real player". Odata instalat, de cate ori vizionezi un clip youtube (si nu numai) o sa iti apara un buton mic "Download" pe ecran. Apasa pe el si gata!
Daca esti pe mobil, du-te in android market si downloadeza programul keepvid. E si mai bun! Asta, daca tii apasat mai mult pe clipul pe care vrei sa il vezi, iti cauta toate rezolutiile pe net, si iti ofera optiunea cea mai clara (HD), daca exista.