| highheadshot a întrebat:

Pot suna sau trimite mesaje de pe Ymessenger pe telefonul mobil? Daca da, cum? Ca am incercat cu cateva numere dar nu merge... Ma puteti ajuta va rog?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu este mokka! Cu ajutorul aplicatiei de chat Yahoo Messenger poti vorbi cu un tarif foarte mic (0. 01 $ pe minut chiar si in strainatate). Pentru a suna pe cineva cu ajutorul aplicatiei Yahoo Messenger va trebui mai intai sa cumperi credit. Valoarea minima pe care o poti cumpra este de 10 $. Poti plati cu un card bancar international (Visa sau Mastercard). Pentru a cumpara credit va trebui sa intrii pe adresa: voice.yahoo.com.
http://voice.yahoo.jajah.com/home/index.castle?
Bafta!