| Alexandra0Nicolae a întrebat:

Poți fuma heetsuri sau țigări electronice dupa operația la amigdale?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mai, orice operatie are nevoie de un timp de refacere in care este recomandat sa renunti la diverse vicii si obiceuri care pot afecta recuperarea. Daca tu te incapatanezi sa tii de ele cu dintii esti liber sa suporti consecintele ulterioare.Sunt sigura ca poti supravietui o perioada si fara sa fumezi, ca doar nu ai iesit din burta mamei fumand. Spor.

| ReddY25 a răspuns:

Nu e benefic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu dacă știai da ori-ce tip de țări poți face Doamne ferește cancer la plămâni și poți rămâne și fără voce. Având în vedere că treci printr-o operație proaspătă de ce ți-ai pune viața și sănătatea in bătaie de joc? Tot ce vedeți voi "țări electronice" alea absolut toate sunt cancer cu aromă nimic și țigările normale la fel cancer curat.