| anonim_4396 a întrebat:

Primul care scrie un banc primeste funda!

Răspuns Câştigător
| AlexandruVlad432 a răspuns:

Merge acasă motanul împreună cu iubita, după o noapte plină de evenimente. Motanul nu se poate stăpâni şi miaună:
- Oh, iubiţica mea, aş muri pentru tine.
Pisicuţa îi aruncă o privire incitantă şi întreabă:
- Bine, dar de cîte ori?

Oare am fost primul? big grin

4 răspunsuri:
| KrUeLlA a răspuns:

O blonda intra intr-un bar:
-O Skol la toata lumea!

| Darkus a răspuns:

Erau 3 broaste. prima broasca zice oac, a doua zice oac oac, iar a treia zice oac oac oac, apoi prima proasca scoate un pisotol si o impusca pe a treia. a doua broasca nedumerita intreaba -de ce ai impuscato, iar ea zice - a treia stia prea multe

| dyDix a răspuns:

O tinara se adreseaza vinzatoarei de la un magazin de cosmetice:
- As dori ca barbatul meu sa imi acorde mai multa atentie. Aveti cumva un parfum care miroase ca un computer?
.; d
funda?

| MosonitorA a răspuns:

Era unu care se duce la doctor si spune:doctore, eu uit foarte repede, citesc ceva si dupa 1 min uit, ii da doctoru niste medicamente

le ia apoi vine iar:
doctore! acum e mai bine, uit dupa 3 min dar tot e prea putin, am o problema.
doctoru' il baga in operatie, ii deschide capu, vede o ata de o parte a alta a capului, se mira si ii cheama pa aia mai experimentati, si au ajuns la concluzia ca n'au ce sa faca decat sa taie ata.au taiat'o.

dupa operati ala intreaba ce a avut
doctoru zice c'a avut o ata si ca i'a taiat'o
apoi intreaba ce s-a intamplat
"pai, au cazut urechile"
rolling on the floor