| қɿ੮੮עՈυ੮ઽ a întrebat:

Problema mea este ca am descarcat un torrrrent cu mai multe jocuri de la Nintedo, totul bine, toate mi le deschide in Winrar

dar fisierul nu imi apare cum trebuie, in loc de poza jocului, cum arata cand vrei sa intrii este o sigla gen o foaie alba cu imaginea specifica windows-ului... sper ca intelegeti ce vreau sa spun, atunci cand intru in ea imi spune

Windows can`t open this file

File: (numele fisierului)

To open this file windows need to know what program do you want to use to open it. (...) What do you want to do?

o Use the web service to find the corect program

o Select a program of a list with instaled program

Ce ar trebui sa fac? este ceva legat de extension? daca da imi explicati cu sa il repar? Merci,

1 răspuns:
| Couragebv a răspuns:

Ai nevoie de un program sa " emuleze" jocurile.