| BoOboO_8282 a întrebat:

Mi-am descarcat de pe net „ Yahoo Sounds" si nu pot sa-l instalez. Imi zice asa : To open this file, Windows needs to know what programs you want to use to to pen it. Windows can go online to look it up automatically, or you can manually select from a list of programs that are installed on you computer. Si mai zice asa :
What do you want to do?
1. Use the Web service to find the correct program
2. Select a program from la list of installed programs. Si atat! :X Va rooog ajutati.ma sa. l instalezz puppy dog eyes Dati. mi toate stadiile :X Dauu funoi mareeee :X Multumescc mult! :*

1 răspuns:
| cosmy1993 a răspuns:

Pai iti apare asa fiindca nu are un fisier care sa il instaleze:)asa mi s-a intamplat si mie de multe ori...dar iti explic eu cum sa faci descarca intai winrar fiindca acesta este un program de arhiva si pe urma poti descarca sunete pentru yahoo de pe site-ul asta http://www.ymlover.com/yahoo-messenger-8-romanian-sounds/. daca nu te descurci da un mesaj pe TPU sau uite id meu de mess cosmypt si te pot ajuta si la alte intrebari. sper ca ti-am fost de ajutor.ne auzim si la alte intrebari:)pa pa