| maria999 a întrebat:

Profesorii au voie sa faca meditatii cu proprii elevi?

Răspuns Câştigător
| Flory1243 a răspuns:

Deci fata stie ea ce stie.Acum pot sa faca dartonguerofesorii nu vor mai avea voie să facă meditaţii cu propriii elevi. Se schimbă Codul Etic pentru educaţie.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Unde scrie că nu au voie?
Normal!
Pa, pa.

| Furculingură a răspuns:

Da.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da, este normal eu facem cu profesoru de matematica.

| neutrino a răspuns:

Legal da, daca-si declara venitul, moral nu.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da,au voie.Din cate am inteles conducatorii acestei tari vor sa aplice o lege in care profesorii sa nu mai aiba voie sa faca meditatii cu elevii de la clasa, astfel incat sa nu mai existe acele "vorbe"in care profesorii dau note mari doar eleviilor cu care fac meditaie, iar pe ceilalti ii lasa in bataia vantului.In fine, aceasta lege nu va fi aprobata prea curand.S-a vorbit cateva zile despre ea, apoi au dat-o uitarii.

| Rakanishuu a răspuns:

Da.

| Madayna a răspuns:

Da, au voie.

| DaianaSweeT a răspuns:

Da, au voie. Pai cei mai multi din elevi sunt cei care ii au la clasa

| Ciggaretto a răspuns:

Da

| AnnaAntonia a răspuns:

Da.Este ceva complet normal happy