| Anonim234578890 a întrebat:

Pvesti,scurte si triste de dragoste.Dau funda, urgentttt!

Răspuns Câştigător
| sandusandu12 a răspuns:

Un baiat a luat bani de la un camatar ca sa aiba bani de o nunta cu iubita lui pe care o iubea si inainte cu cateva zile fata a murit intr-un accident de masina si baiatu a cazut psihic si nu sa mai putut reveni camatari iau luat apartamentu ca nu sia platit ratele si apoi baiatu sa sinucis (poveste adevarata)

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am fost cu o fata intro reatie 3 luni,ne-am iubit enorm de mult dar distanta nea despartit si minciunile ei repetate, intun final i-am dat o pauza apoi ea deja avea alt iubi si am incehiat povestea, nu cred ca a varsat o larima pentru mine pentru ca deja era cu altul super mare iubire,cu altele povestea sa repetat,personal numai cred in femeii,iubire,sinceritatea lor,o poveste a naibi de reala si dureroasa cel putin pentru mine, povestea de mai sus este dramatica chiar, pacat de cei doi, mare pacat, pacat ca exista camatari si justitia doarme

| Anonim234578890 explică:

Mltumesc, dar nu ma refream la povesti adevarate pentru ca sunt foarte triste fiind adevarate, deci vreau povesti inventate, dar frumoase si mai lungi putin.