| anonim_4396 a întrebat:

Recent, am vazut o reclama la TV, cred ca despre o bautura alcoolica si era in engleza sau alta limba iar la final era o tipa imbracata ca un barbat (cred, nu stiu sigur) si nu stiu de ce am retinut numele de Anna Sartros dar am cautat si nu exista nicio bautura cu numele asta. Nu-mi aduc deloc aminte detalii fiindca n-am fost niciodata suficient de atenta insa lasa sa se creada ca e vorba de un brand cu o istorie interesanta si de aceea mi-a starnit curiozitatea. Puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
| syd a răspuns:

Sansa s-o gasesti cu atata informatie e aproape nula. https://www.youtube.com/watch?v=WhIRAWs8ZUg