| pumpkinky a întrebat:

Recomandari cadou pentru un chef bucatar?

5 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Un cuțit, un șorț

| SilentRain a răspuns:

O lingură

| Fatamuntilor a răspuns:

Fiind chef banuesc ca are cam de toate.
Un set sort, tocator, facet personalizat ma gandesc ca ar bucura!
Cevade genul,, chef,,. numele!

| danbnz a răspuns:

O carte de bucate. Asta e cea mai cea, "larousse-gastronomique":
https://www.emag.ro/......DRCQPHBBM/

| GIFTERRA a răspuns:

Salut,

Tinand cont ca e chef bucatar sunt convins ca are tot ce e nevoie in meseria lui. Recomandarea mea ar fi un tricou amuzant personalizat care sa aiba o lagatura cu mancarea cu un mesaj care sa il reprezinte. De exemplu:

1. Tricou personalizat cu mesajul "Send Noods" sau alt mesaj care crezi ca ar fi amuzant pentru el:
www.gifterra.ro/send-noods-tricou-personalizat-pentru-barbati

2.Tricou personalizat cu mesajul "Love At First Bite" sau alt mesaj care crezi ca ar fi amuzant pentru el:
www.gifterra.ro/love-at-first-bite-tricou-personalizat-pentru-barbati

3. Orice tricou din categoria "Tricouri Despre Mancare" pe care poti sa le personalizezi cu un mesaj care sa ii aduca aminte de tine
www.gifterra.ro/tricouri-despre-mancare

In plus, ai 10% reducere la orice comanda folosind codul TPU10.

Mult succes!