| anonim_4396 a întrebat:

Repede va rog, am cativa porumbei, si acum de dimineata am gasit unul dintre pui (2-3 luni are) pe jos, nu putea sa mearga, si cred ca are piciorul inghetat... ce pot sa fac? l-am adus in casa la caldura. isi va reveni? idei? apreciez.

2 răspunsuri:
| EllaMk a răspuns:

Isi va reveni daca l-ai adus la caldura. Daca are ceva timp de cand a stat la temperatura camerei, pentru a ajuta procesul de "dezghetare" poti sa ii pui piciorusele intr-un bol cu apa calduta.

| EllaMk a răspuns:

Poti sa ii dai si de mancare ceva graunte, apa...dar sigur te-ai gandit sa il hranesti happy