| AsiSoyYo a întrebat:

Rewvin iar cu acelasi tip de intrebare! Deci pentru ca am uitat sa va spun cele mai importante detaliii va scriu iar:
-Puiul trebuie sa mearga la scoala;
-Puiul poarta ochelari;
- Stiu cum se numeste jocul dar nu stiu pe ce site sa il caut. Jocul se numeste metropoly. Poate va suna cunoscut din filmul metropoly desigur nu jocul metropoly cu bani care seamana mult cu monopoly. Matusa mea mea spus in seara asta ca se numeste Metropoly doar ca am uitat sa o intreb pe ce site sa il caut. Daca are cineva vreo idee plsss spuneti-mica va dau fundita si la alte intrebari daca spuneti corect. Imi trebuie la scoala acest joc.

2 răspunsuri:
| AsiSoyYo explică:

K asta este Cata /... msss de unde pot sa fac eu rost de el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 la mana Monopoly nu apare in nici un film este un joc care trebuie sal cumperi si il joci in familie etc. iar ce joc zici uh este un pui mic care este la scoala si trebuie sa faci diferite misiuni nu?(dac da lasa uh un mesaj si ma uit eu maine ca papa. Te pupa Cata)