| AlinutzaRouz a întrebat:

Rock sau manele? Ce preferati?

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

Prefer sa'mi duduie creierii ascultand rock decat sa ma asociez cu...manelistii!

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Rockbig grin

| Bacemi a răspuns:

Prefer Rock. Dar eu nu prea ascult Hard Rock, mai mult Punk.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Rooooooooooock!

nony
| nony a răspuns:

Nici unul.Prefer hip-hopwinking

| lia a răspuns:

Faci un chestionar?
Dintre cele doua, rock-ul castiga detasat.

| JeSa a răspuns:

Buna!, din cele doua nu ascult!, dar conform intrebarii tale aleg rock!, Pa, pa!

kratos
| kratos a răspuns:

Manele ce sunt alea? :-&

| Cryssy a răspuns:

Nu suport rock-ul, deci voi alege manele. happy

| Gabry a răspuns:

Nu ascult nici manele si nici rock, prefer rapp-ul.

| Klara a răspuns:

Ce intrebare stupida. Evident ca Rock:d

| Aurelia a răspuns:

Niciuna, nici alta. Dar daca este sa aleg neaparat una, aleg rock-ul fara doar si poate, orice inaintea manelelorhappy

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Logic, rock ( rock on ) sorry...

| betty17 a răspuns:

Rock evident:pe

succes

| Doigetar a răspuns:

Evident ca ROCK

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manele, pentru că sunt o retardată incultă şi pentru că nu ştiu ce e aia muzică bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt rocker, insa ascult ceva melodii care imi plac rock.Manelistii trebuiesc eutanasiati!

| Andreea2014 a răspuns:

Ooooooooo ai gasit persoana potrivita pentru ca eu urasc manelele, mie rau cand ascult una imi vine sa vomit sun si inscrisa la un club anti manele mai bine rock dar oricum imi place foarte mult rockul! este super tare!

| eusicumine_7446 a răspuns:

Rock\m/!