| TDGMeebu a întrebat:

Rock sau manele? sarut sau pupic? matematica sau romana? alb sau negru? emo sau punk? luna sau soare? zi sau noapte? frig sau cald? mare sau munte? gashca sau singur? par lung sau scurt? par coafat sau aranjat la repezeala? apa sau suc? mama sau tata? sora mare sau mica? frate mare sau mic? scoala sau vacanta? oras sau sat? apartament sau casa? baschet sau handbal? mess sau hi5? mp4 sau mp3? sarat sau dulce? bomboane mentolate sau cu fructe? guma de mestecat fte mentolata sau cu gust de fructe? mar sau portocala? blugi sau fusta? adidasi sau pantofi? iarna sau vara? brunet sau blond? ochi verzi sau albastri? sah sau rummy? oja neagra sau roz? rebel sau cuminte? afara sau in casa?

28 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Rock love struck
sarut kiss
romana clarr laughing
negru big grin
punkwinking
marebatting eyelashes
gashca normal big grin
mediu pot confused?
coafat big grin
sucwinking
mami love struck
n'am sora big grin, mi'ar place sa am unabatting eyelashes
frate mic tongue
vacantaaaaalove struckhee hee
oras tongue
casa big grin
handbalwinking
messlove struck
mp4 big grin
dulceelove struck
mentolate big grin
guma mentolata big grin
portocala portocalie smuglove struckwinking
fusta. credhee hee
pantofi.big grin
varaalove struck
blooondlove strucklove struck
negri tonguelove struck
nimichee hee
comsi - comsahee hee jumate negru, jumate roz love struck -negru-love struck
depindelaughing rebel tongue
afarabatting eyelashes nopateahee hee cu luna plinaa...love struckhee hee

| Ana a răspuns:

Manele, sarutbatting eyelashes, romana, alb, punk, luna, noapte, cald, munte, gasca, par lung, aranjat la repezeala, apa, mama, sora mica, frate mare, vacanta, oras, casa, niciunul big grin, mess, mp3, dulce, cu fructe, cu gust d fructe, mar [verde], blugi, adidasi, vara, brunet, ochi verzi, niciunul, roz, cuminte :d, afara

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Rock, sarut, romana, alb, punk, soare, zi, cald, munte, gasca, par lung, coafat, apa, mama&tata, sora mare&mica, frate mare, scoala, oras, casa, baschet, mess, mp4, sarat, bomboane mentolate, guma cu gust de fructe, portocala&mar, blugi, pantofi, vara, brunet,-ochii capruihee hee-verzi, sah, oja roz, cuminte, afara.pfff

| Helvete a răspuns:

1. rock
2. pupic
3. romana
4. negru
5. punk
6. soare
7. noapte
8. cald
9. mare
10. singur
11. scurt
12. aranjat la repezeala
13. apa
14. ambii
15. mica
16. mic
17. vacanta
18. oras
19. ambele
20. basket
21. mess
22. mp3
23. ambele
24. mentolate
25. mentolata
26. ambele
27. blugi
28. adidasi
29. vara
30. brunet
31. ambii
32. sah
33. neagra
34. rebel
35. afara

| thegreatgatsby a răspuns:

Rock.sarut.romana.negru... uneori alb laughing. emo. soare. zi. cald. mare. gasca. lung.coafat. apa. amandoi. sora mare. frate mare. vacanta. oras. casa.baschet. mess. mp3. dulce. cu fructe. mar. blugi. adidasi. iarna. blond. albastri. rummy. neagra. rebel. afara.

| ColorfullColors a răspuns:

Rock; sarut; mate; negru; emo; luna; noapte; cald; mare; singura; lung; aranjat repede; suc; mama; sora mica; frate si mare si mic; vacanta; oras; apartament; handball; mess; mp3; dulce; fructe; fructe; porto; blugi; pantofi; vara; brunet; albastri; sah; neagra; cuminte; afara.

| Kidu a răspuns:

Rock; sarut; romana; alb; niciuna; soare; zi; cald; mare; gasca; par lung; par aranjat la repezeala; apa; amandoi; niciunul ca nu am;-; vacanta:X; oras; apartament; baschet; mess; mp4; dulceee; bomboane cu aroma de fructe; mentolata; mar; blugi; adidasi; vara; brunet; albastri; niciuna; rebel; afara.

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Prea multe intrebari, dar am sa raspund tongue

Rock sau manele? Niciunu, nu pot asculta muzica
sarut sau pupic? Saruthappy
matematica sau romana? Romana, normal!
alb sau negru? Albbatting eyelashes
emo sau punk? "Imou" laughing
luna sau soare? Lunaa!
zi sau noapte? Noaptehappy
frig sau cald? Caldhappy
mare sau munte? Muntebig grin
gashca sau singur? Gascawinking N-as putea sta fara ealaughing
par lung sau scurt? Lung tongue
par coafat sau aranjat la repezeala? Coafat, ce dumnezeu?laughing
apa sau suc? Apaaa
mama sau tata? Tati:X Imi face temele la matebig grin Si vorbim mereu de baietibatting eyelashes laughing
sora mare sau mica? Mare (am deja, e plecata, norocul meulaughing)
frate mare sau mic? Mare (mi-am dorit mereuhee hee)
scoala sau vacanta? Jumi-jumabig grin
oras sau sat? Oraswinking
apartament sau casa? Casaaa...Ar fi un visbig grin
baschet sau handbal? Baschet...Il ador :-X
mess sau hi5? Messbig grin
mp4 sau mp3? Mp4 credhee hee arata binebig grin
sarat sau dulce? Dulcee
bomboane mentolate sau cu fructe? Depindebig grin
guma de mestecat fte mentolata sau cu gust de fructe? Mentolata normalhee hee
mar sau portocala? Portocala =p~
blugi sau fusta? Bluji (na, sunt mai rebelabig grin)
adidasi sau pantofi? Adidasiwinking
iarna sau vara? Varabatting eyelashes
brunet sau blond? Brunet :-X
ochi verzi sau albastri? Negribig grinlaughing, merg si verzibig grin
sah sau rummy? Rummy...Sah nu stiublushing
oja neagra sau roz? Neagrawinking
rebel sau cuminte? Rebelblushing
afara sau in casa? Afaraaaaabig grin

Pfu, am ajuns pana la capat!laughing

| Sara2 a răspuns:

Rock (distractiv), sarut(e mai senzual), matematica(e mai usoara), negru(hainele negre merg la orice), soare(sa fie mult bronzzzz), zi (de aia), cald(nu rezist la frig), mare(plaja apa nisip senzational), gasca(cu prietenii peste tot), lung(podoaba oricarei femei, si barbatii cu parul lung sunt mai sexy), coafat(din cand in cand merita), suc(sa simt ca beau ceva), tata(il ador:*), sora mare(nu am dar aia mica e preferata familiei daca ar fisad ), frate mare(nu am dar ala mic e preferatu familiei daca ar fi sad ), vacanta(normal ca vacanta cine ar alege scoala?), orasla oras e puterea), casa(daca are toate conditiile bune), basket(fie), mess(toate pitzipoancele si cocalarii pe hi5), mp3, 4 (nu le am cu astea), dulce (nu-mi place sarat), bomboane cu fructe(pentru ca sunt dulci), guma de mestecat mentolata(de aia mananc de-o viata), portocala(are mult sirop), blugi ca ii port every day (fusta mai rar sau vara), adidasi (sunt mai comozi), vara (ca e cald), blond(fie baiat sau fata imi place cu parul blond), ochi albastri(sunt mai patrunzatori), rummy(e mai distractiv), oja neagra(e la moda, numai neagra folosesc), rebel(sa fii nebun e mai bine ai de castigat), afara(ce sa faci in casa? e prea mare plictiseala).

| dadaaaaa a răspuns:

Manelebatting eyelashes. sarut love struck.romana.alb.nici una laughing.soare.zi.cald.mare.gashka.lung.depinde de situatzie.suc.mama.mica.mare.vacanta normaaal.sat love struck stau la sat si e suuper bine, bine nici satu unde locuiesc eu nu mai pot sa ii spun sat pentru ca e la 4 km de timisoara, deci clar e aproape legat de tm da nah, sa zicem.casa.baschet.mess.mp4.dulce.mentolate,fresh laughing.menthol.porto.blugi,mai comozi.adidashi.vara love struck.bruneth.albashtri love struck.rummy.roz.rebel.afara

laughing

| Dianna_8523 a răspuns:

Niciunu
Sarut
Romana
Alb
Niciunul
Luna
Zi
Cald
Mare
Gasca
Lung
Aranjat la repezeala
Apa
Aman2 bineinteles...
Mica
Mic
Vacanta
Oras
Casa
Handbal
Mess
Mp3
Dulce
Mentolate
Mentolata
Portocala
Blugi
Adidasi
Aman2
Brunet
Albastri
Rummy
Aman2
Rebel
Afara

| xXdoareuXx a răspuns:

Rock-sarut-mate-negru-emo-luna-noapte-cald-mare-gasca-par lung-aranjat la repezeala-apa-mama-mica-mare-vacanta-oras-apartament-hand-ball-mess-mp3-dulce:X-fructe-potocala(fructul meu fav:X)blugi-adidasi-vara-brunet-albastri-rummy-neagra-cuminta-afara:X

| Iziii:x a răspuns:

Rock
Sarut
Romana
Alb
Punk
Soarelove struck
Zibig grin
Caldlove struck
Maresmug
Gascalove struck
Luung:d
COafathee hee
Suuuclove struck
Ambilaughing
Mareeesmug[chiar dka nu amlaughing]
Mic[amlove struck]
Vacanta
Oraslaughing
Apartament
Handball:X:X:X:X:X:X:X
Mes:d
Mp3
Depindethinking
Mentolate
Mentolatalove struck
Portocala
Blugilaughing
Adidasi
Varalove struck
Blondlaughing
Albastrilove struck
Rummy:d
Neagralaughing
Rebellove struck
Afarasmug
Dragutza intrebarelove struck
Adica intrebari:d

| blackcat_3605 a răspuns:

Rock
Pupic
Romana
negru
niciunul
luna( e mai romantic: o seara de vara cu luna plina big grin )
Amandoua
Caldut big grin
Munte
Gasca
par lung
daca e o ocazie mai speciala: aranjat. daca nu, facut la repezeala
apa mineralabig grin
mama
Sora mai mare
niciunul
vacantaaa
oras
ambele
niciunul
mp3
dulce
cu fructehappy
guma de mestecat mentolata
mar
blugi
nicinul(tenisi)
vara
brunet
verzi
niciunul
neagra
cuminte
afara

| Gexu a răspuns:

Ambele
Sarut
Romana
Negru
Emo
Soare
Noapte
Cald
Munte
Gasca
Par lung
Par coafat
Suc
Mama
Sora mare
Frate mare
Si vacanta si scoala
Oras
Casa
Hambal
Mess
Mp4
Sarat si dulce
Bomboane cu fructe
Guma de mestecat cu fructe
Mar
Blugi
Adidasi
Vara
Blond
Albastri
Rummy
Oja roz
Rebel
Afara
Au fost interesante intrebarile!winking

| emasweetgirl a răspuns:

Manelebig grin
sarut:*
romanawinking
negrutongue
punkhappy
soarethumbs up
aman2tongue
lung:X
coafatbatting eyelashes
suctongue
tatahappy
niciunalaughing
niciunullaughing
vaknta clarhappy
orajhee hee
apartament
niciuna.
aman2laughing
mp4.
dulce:X
nu-mi plac bomboanele:-&
guma mentolatatongue
portokla.
blugi
pantofi
vara:X
brunet:Xbig hug
oki verzi ca ai mei:X
nu joc
lactongue
rebel of corse.
afara

| Vero1 a răspuns:

Rock

sarut

mate

alb

punk

munte

gashca

par lung

aranjat la repezeala

apa

ambii

sora mica

frate mare

baschet

hi5

mp4

dulce

bomboane mentolate

guma ff mentolata

portocala

fusta

pantofi

vara

blond

verzi

rummy

oja roz

rebel

afara

Răspuns utilizator avertizat
| Ganduri albe a răspuns:

Rock, sarut, mate, alb, emo, soare, zi, cald, mare, gashca, scurt, coafat, suc, tata, mica, mic, vacanta, oras, casa, handbal, mess, mp4, dulce, mentolate, mentolata, portocala, blugi, tenisihappy, vara, blond, albastri, sah, neagra, rebel, afara

| Rapperiţa a răspuns:

Rock
Sarut:* tongue
Romana
caaald:X
mare
gasca
par lung
hmm coafat
suuuc
nici unul nici altul
sora mare
frate mic
vacanta logic:X
oras
casa
basket
mess
mp4
duuulce
bomboane meltolate
guma mentolata
portocala
blugi
adidasi
vara
brunetlove struck
Albastruu
nici sah nici rummy
oja neagra
rebeeel
afaraa:X

| Natassha a răspuns:

Doar o parte din rock
sarut
mate, dar imi place si romana
alb, uneori negru
punk
luna
noapte, spre sfarsit, cand luna intalneste soarele
frig
mare
singur
par ...mediu...
aranjat la repezeala
apa
mama si tata
sunt sora mare,
-
scoala
sat
casa
baschet
nici mess, nici hi5
mp3- cred
sarat
------
guma de mestecat foarte mentolata
mar
blugi
adidasi
vara si iarna
bruneta
ochi albastrii-caprui
sah
oja alba
rebel pe ascuns...
in casa, pe geam
pup, sa mai faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock

pupic

romana
alb
punk

soare

zi

cald (caldutbig grin)

mare

gasca

lung

coafat

apa

amandoi

mare

niciunul

vacantabig grin

oras

casa

handbal

mess

mp4

dulce

mentolate

fructehappy

portocala

fusta

pantofi

amandoualaughing

brunet

verzi

rummy

roz

amandoua

in casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock
Pupik
Romana
Negru
Punk
Luna
Noapte
Lung
Aranjat la repezeala
Suc
Tata
Fara sora
Frate mic
Vacanta
Oras
Apartament
Baschet
Messenger
Mp4
Dulce
Bomboane mentolate
Guma mentolata
Mar
Blugi
Teneshismug
Amandouaa :X
Brunet
Albastri
Rummy
Neagra
Rebela
Afara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma abtin.sarut.romana.alb.punk.soare.noapte.cald.munte.gasca.lung.la repezeala.apa.mama.mica.mic.vacanta.oras.casa.handbal:X.mess.mp4.dulce.fructe.gust de fructe.mar.blugi.adidasi.vara.brunet.verzi.rummy.nu stiu, pe la mijloc.afara

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

Rock/Sarut/-/Negru/Punk/Luna/Noapte/Cald/Mare/Gashca/Lung/Ambele/Suc/Tata/Sora mare/Frate mare/Vacanta/Oras/Casa/Baschet/Mess/Mp4/Dulce/Cu fructe/Cu fructe/Mar/Blugi/Adidasi/Vara/Brunet/Verzi/-/Oja Neagra/Rebel/Afara

| justmee a răspuns:

ROCK

sarut

romana

negru

punk

soare

zi

cald

mare

gasca

par lung

par aranjat la repezeala

apa si suc.

amandoi

Nu stiu.

vacanta

oras

casa

baschet

hi5

mp3

dulce

bomboane cu fructe

guma de mestecat cu gust de fructe

mar

blugi

adidasi (bocancilaughing)

vara

brunet

verzi

rummy

ambele

rebel

afara si in casa

| Moxxy a răspuns:

Rock, sarut, romana, alb, punk:X:X, luna, nopte, caldbig grin, mare:X, gasca, lung, coafat, suc, tata, mica(potiso chinui), mare(sa te apere), vacanta cu siguranta, oras, casa, mmmbashet, mess, mp4, dulce, fructe, mar, fusta, mie tot una, iarna si vara, blond, albastri-verzi, rummy, negra si roz, rebel, afara,:X:X

| Cookie94 a răspuns:

1. Rock