| adrianpetrican a întrebat:

Sa vedeti ce am facut eu! Am furat cardul mamei mele si am pariat 10000 lei! Ieri am depus inca 10000 pe card insa cand dau sa fac depozit imi da eroare cum ca a fost blocat cardul! Ce sa fac? Mi-e frica sa nu isi recupereze mama banii ca ma trimite de acasa!

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Când furi, îți este frică, deci este normal să îți fie frică. Dacă te-ar da afara din casă, ar fi și asta normal, așa că trebuia să te gândești și la varianta unui escrocherii eșuate. De făcut nu ar fi nimic, înafara faptului de călugărit. Te accepta frații călugări acolo ca în familie, dar dacă nu știi nimic din Biblie s-ar putea să nu mai ai unde te duce, așa că apucă-te de citit laughing!

| SilentRain a răspuns:

Te rupe mă-ta cu cureaua rolling on the floor
Incerac sa afli poate e blocat de la banca, încearcă sa pui pe alt card

| adrianpetrican explică (pentru SilentRain):

Am sunat la banca si a zis ca a facut contestatie pentru tranzactie neautorizata!

| mgtow a răspuns:

Esti bun de dat explicatii la dansa stii cine, am comiso ca tine pe vremuri dar erau bani gheata si am luat-o pe cocoasa prin metoda facalet & curea. Pedeapsa ca in filmele cu nazisti