| ACAndrei a întrebat:

Sa zicem ca bagi o persaona intr-un sac de plasic cat ii va lua acesteia sa se descompuna?

Răspuns Câştigător
| MihaiSpeedster a răspuns:

Depinde de calitatea si culoarea sacului. Dacă o pui în chinezării, se împute și așa rămâne câțiva ani. Dacă e soacră, e și mai nasol.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ani multi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poliția Română likes this.

| ACAndrei explică (pentru anonim_4396):

Bro nu cred ca foarte mult, la prima a durat sa se desprinda carnea de os circa 3-5 luni si la a daoua a durat procestul total de descompunere un an si 6 luni cu verificare zilnica
dar nu am incercat sa o bag intr-un sac si ma gandeam la cat de gros trebuie sa fie sacul umiditatea la care o ingrop adica zona si na media temeraturii anuale

| ACAndrei explică (pentru anonim_4396):

Sunt chill cu baietii de la politia romana medicii legisti chiar m-au ajutat putin

| ACAndrei explică:

Sa stiti ca este ok am folosit un nume fals pe mine de fapt nu ma cheama Andrei

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

7 ani.

| MaryMaria333 a răspuns:

Gândește'te ca după maxim 3 zile trebuie să'l îngropi ca începe sa se strice. Încearcă sa lași o bucată de carne pe masă și o sa vezi ca se strică și face viermi care o va mânca pe urmă

| Brizbriz a răspuns (pentru MihaiSpeedster):

Da, la soacra ma gandeam si euhee hee
cum era aia:
o multime in fata unui bloc se uitau in sus si spuneau
OOOOOO, UCIGASUL
la ultimul etaj unul se chinuia cu chiu si vai sa impinga o femeie in varsta peste balustrada, in sfarsit reuseste, si apoi coboara jos, multimea
UUUUUUUUUUUUUUUU, UCIGASULE
la care tipul zice:
"stati asa, ca era mama soacra"
multmea "AAAAAAAAAAAAAA"
apoi se aude o voce pitigaiata din spate
"mai, si a-ti vazut ce se zbatea... BESTIA"
big grin
intrebarea e unde tii sacul, daca il tii in congelator, atunci ani buni, daca il tii in mijlocul desertului, atunci zile

| olosutean a răspuns (pentru ACAndrei):

Sa stiti ca este ok am folosit un nume fals pe mine de fapt nu ma cheama Andrei, ma cheama Mihaescu George si stau pe strada G Cosbuc nr. 4

Bula
| Bula a răspuns:

Carnea se va descompune in cateva luni.
Cu oasele este mai problematic: pot "supravietui" chiar si sute de ani (vezi mormintele antice descoperite).

| sparklingqueen a răspuns:

In cateva luni, aproximativ 6-12.