| andrei4u a întrebat:

Sal ce comenzi folositi voi la cs de ex: ex_inter... fps... sa se miste mai bine sa nu mai sara tinta asa rau

2 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

Eu imi folosesc experienta laughing

| pokemon66 a răspuns:

Eu folosesc un cfg antirecoil facut de mine care mi se pare ca merge foarte bine si vreau sa ti-l dau si tie.dar atentie pentru al activa trebuie sa scrii in consola exec antirecoil.cfg si dupa ce ai intrat in joc apasa tasta L si potijuca linistit!

link:http://www.2shared.com/file/W5liAsAM/antirecoil.html?

PS: contine comenzi necesare cum ar fi:
cl_crosshairscale 0
cl_bob 0
cl_dynamiccrosshair 0
cl_dyn 0
si alte aliasuri pentru a nu mai sari tinta la ak47 si alte arme.