| Rolly a întrebat:

cum scot traducerea dintr-un film in care traducerea este bagata in el? adica compilata in el? de exemplu... ai filmu X si traducerea e Z... le compilezi si iasa Y., cum fac sa scot din Y traducerea?

2 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Asta suna a mate nu e domeniul meu

| daniEL88 a răspuns:

Nu mai poti sa o scoti ca practic e integrata pe imagine, e ca si cum ai o poza pe care scrie ceva si vrei sa iei acel ceva jos, singura solutie ar fi sa stergi sau sa acoperi ceea ce nu ii poti face la un film. In sensul ca nu ai putea folosi nici una din cele 2.