| ღSคภ๔яค a întrebat:

Sal TPU.am fazut pe yt ca jocul asta se poate descarca si pe pc.imi puteti da ceva sit de unde as putea sa-l descarca si eu pls? dau funda (Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2)

1 răspuns:
| Chris_Alex_1994 a răspuns:

Filmul e doar de xbox sau de ps3 pentru a te juca pe calculator iti trebuie un emulator si un calculator foarte bun eu unu am incercat cu alt joc si nu am reusit. Cauta pe google emulator ps3 si urmeaza indicatiile cum sa il instalezi si toate cele