| Gabi1335 a întrebat:

Sal TPU am un nokia x3 si cand vreau sa fac poze imi zice operatiune nereusita de vreo cateva ori si pe urma merge ce se intampla ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Asa mi se intampla si mie la lgkp502, dar inseamna ca este virusat telefonul mai sterge si tu niste poze de pe el si muzici si atunci o sa iti mearga si eu tot asa am facut, sper ca te-am ajutat funda?:*

1 răspuns:
| AdamJensen a răspuns:

Du-te la Vodafone sau cosmote sau Orange si spune-le la aia si ti-l rezolva