| MioaraParalescu a întrebat:

astazi se difuzeaza Romanian music awards pe Music Channel? Daca da de la cat?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Nu sunt sigura, dar cred ca incepe la 19:30 sau la 20:00 si probabil va fi difuzata pe Music Channel.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Am gasit http://1music.ro/2012/06/06/iata-cine-va-canta-pe-scena-rma-2012/
"Cea de-a zecea ediţie Romanian Music Awards, transmisă LIVE de Music Channel vineri, 8 iunie, începand cu ora 19.00, va fi cu adevărat grandioasă!"

| CautNume a răspuns:

La 19:00 si se difuzeaza (am mai postat raspunsul asta si cu link-ul de unde stiu, dar nu apare.Scuze daca va fi de 2 ori acelasi raspuns.)

| Chewbacca a răspuns:

La ora 19:00