| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.Imi puteti spune si mie cum se numeste filmul asta? xD va dau imediat situl deci. (este vorba de 2 agenti de la CIA care se indragostesc amandoi de aceiasi fata care de fapt ea e o prostituataxD). in fine http://creativemonkeyz.com/la-cafea/3lar-05/ dati pe la minutul 6-51 cand prezinta filmul ca sa vedeti mai bnxD.mersi anticipat dau fundisha:)*

Răspuns Câştigător
| Klau_Yky_1989 a răspuns:

This means war se numeste filmul......scrie si in descrierea video care ai pus-o tongue

1 răspuns:
| MyKatya a răspuns:

Imi pare rau, am incercat sa caut, dar nu am gasit

Daca afli imi trimiti si mie mesaj, te rog? puppy dog eyes