| anonim_4396 a întrebat:

. ziceti-mi un HACK Urban-Rivals de credite neaparat sau de credite +clintz da macar doar de credite plis :X + site de descarcare,
P. S. pentru. cine nu stie de joc siteul :http://www.urban-rivals.com/

3 răspunsuri:
| Ketch a răspuns:

Imi dai link-ul de download? nu merge, cere cv legat de tel straight face.

| Andrei4KiLL a răspuns:

Http://www.gamehackzworld.com/urban-rivals-credits-hack-download/! poftim e foarte bun! Mie imi merge :)! bafta la joc :P! DAI FUNDA SAU CEVA :D?

| luchyanu a răspuns:

Mi-ati putea trimite si mie hack-ul va rog pe adresa de messenger : ohoo3

Va rog mult, daca il mai aveti, treceti id-ul meu in lista si vorbim atunci. ( ps : va rog nu incercati sa imi trimite-ti : troian, worm, " backdoor " sau restul virusilor care sunt usor detectabili happy ). Multumesc anticipat!