| Andre a întrebat:

Sall am o intrebare... Voi in ce tara ati vrea sa traiti adica de exemplu eu as vrea in america pentru ca e o tara minutata superrrr frumoasa voi? motivati

Răspuns Câştigător
| ionica56 a răspuns:

America este un continent!big grinPapusaalove struck
CAt despre taraa mi-ar place sa traiesc in tara tuturol posibilitatilor. Unde nu se fura se ddrogheaza se fumeaza se bea si alte lucruri ce chiar ma dezgusta. Mie miar place tara perfectiuniilove struck

Chinalove struckMi se paree superba taraalove struck

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu vreau sa traiesc intr-o tara anume. Daca ar fi sa vizitez o tara, cred ca aceea ar fi Egiptul. Am ales aceasta tara pentru simplul fapt ca vreau sa vizitez piramidele egiptene.
Dupa cum am zis mai sus, am ales Egiptul ca tara de vizitat, nu de vietuit.
Imi doresc sa raman in patria mea, sunt locuri superbe pe care nu le-am vazut si vreau sa le vad. Pacat ca, romanii pleaca din patria lor inainte de-a o cunoaste cum trebuie.

| Vizitiul a răspuns:

Decat sa fii inapoiata in America, nu este mai bine sa fii peste toti in Romania?

| heroforyou a răspuns:

Eu as vrea sa traiesc in unul din orasele astea: Los Angeles, New York, Londra, Paris, Las Vegas.etc sunt cele mai interesante.

| claudiua a răspuns:

Eu as vrea sa traiesc in Los Angeles, New York, Londra, Paris, Las Vegas. ca si,, 1hearth,, sau macar sa plec intr-un loc mai interesant decat groapa asta de oras de unde stau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca America e tara, tu esti cumva satelit?

| Beiibby a răspuns:

Si eu tot in America, pentru ca este o tara minunata unde locuitorii nu sunt chiar atat de inapoiati ca ai nostri (unii)...
E o tara frumoasa in adevaratul sens al cuvantului.
Sper ca raspunsul meu sa nu deranjeze pe nimeni, stiu ca si tara noastra e frumoasa si minunata si avem multe de vazut dar din cauza unor maimutui care fac abuz de putere tara noastra e marginalizata de multe ori!

| Diana_7092 a răspuns:

Eu as vrea in Italia.

[am fost odata]

e foarte frumos:X

acolo am niste prieteni buni si e foarte furmos locul si nu mas supara daca as sta acolo.big grin